Blížia sa sviatky a všetci to poznáme – upratovanie.

Ak chcete mať čistý a útulný domov, bez upratovania to zrejme nepôjde. Zamerajme sa teraz na podlahy či už sú drevené, laminátové, vinylové alebo je to dlažba.
Používate kvalitné čistiace prostriedky?
Prostriedky, ktoré sú vhodné na vašu podlahu?
Pretože nie každý čistiaci prostriedok a utierka plnia správnu funkciu. Pokiaľ používate vedro s vodou, v ktorom neustále namáčate handru, na podlahu akurát nanášate špinu, ktorú rozotierate po celej podlahe. Potom na nej nachádzate nepekné škvrny alebo sa škaredo „nabobtná“.

Čo s tým?

Poradíme vám! Nech už používate akýkoľvek čistiaci prostriedok, nie všetky, ktoré sa objavujú na trhu, najmä tie lacné, univerzálne saponáty, aj skutočne fungujú. My vám ponúkame viac!

Podlahám sa venujeme už od roku 2006 a ponúkame vám skutočne tie najlepšie čistiace prostriedky v prvotriednej švédskej kvalite. Nielenže sa zameriavame na profesionálnu údržbu podláh, kde sa kladú najprísnejšie nároky na kvalitu a funkčnosť, ale tiež ponúkame produkty pre koncového zákazníka, pri ktorých chceme mať istotu, že vašim deťom i domácim miláčikom nehrozí žiadne riziko poškodenia zdravia. Preto odporúčame čistiace prostriedky firmy BONA, ktoré získali certifikát Green Guard.
V roku 2015 tieto výrobky porazili 11 európskych konkurentov v testovaní najlepšieho produktu na čistenie drevených podláh. Test preukázal, že BONA je najlepšia. Bona Spray Mop je jednotkou na trhu v oblasti čistenia podláh.

         Bona - Návod na údržbu

Bona Návod na údržbu